Vents kratka wentylacyjna regulowana 180x250mm z siatką i wejściem fi 125mm okrągłym biała MW125AKU
Na stanie
Szybka wysyłka
Zamówione produkty wysyłamy najczęściej w ciągu 24 godzin.
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
Zakupione produkty możesz łatwo zwrócić w ciągu 14 dni.
Bezpieczeństwo
Bezpieczne płatności online obsługuje integrator PayNow.
Opis
product:
name: „Vents kratka wentylacyjna regulowana 180x250mm z siatku0105 i weju015Bciem
fi 125mm okru0105gu0142ym biau0142a MW125AKU”
cdn_id: „11696”
sku: „9517”
ean: „2013830091436”
ean:
ean: „5907660800399”
opis: MW125AKU ; VENTS
domyslny: „0”
…
Parametry Vents kratka wentylacyjna regulowana 180x250mm z siatką i wejściem fi 125mm okrągłym biała MW125AKU: