Vents kratka wentylacyjna regulowana 154x154mm z siatką i kołnierzem okrągłym fi 100mm biała MW100ARK
Na stanie
Szybka wysyłka
Zamówione produkty wysyłamy najczęściej w ciągu 24 godzin.
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
Zakupione produkty możesz łatwo zwrócić w ciągu 14 dni.
Bezpieczeństwo
Bezpieczne płatności online obsługuje integrator PayNow.
Opis
product:
name: „Vents kratka wentylacyjna regulowana 154x154mm z siatku0105 i kou0142nierzem
okru0105gu0142ym fi 100mm biau0142a MW100ARK”
cdn_id: „9897”
sku: „8724”
ean: „2013830083547”
ean:
ean: „5907660800139”
opis: MW100ARK ; VENTS
domyslny: „0”
…
Parametry Vents kratka wentylacyjna regulowana 154x154mm z siatką i kołnierzem okrągłym fi 100mm biała MW100ARK: