Vents kratka wentylacyjna 180×250 mm, z siatką i uchwytami mocującymi grafit MWR250X180GR
Na stanie
Szybka wysyłka
Zamówione produkty wysyłamy najczęściej w ciągu 24 godzin.
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
Zakupione produkty możesz łatwo zwrócić w ciągu 14 dni.
Bezpieczeństwo
Bezpieczne płatności online obsługuje integrator PayNow.
Opis
product:
name: „Vents kratka wentylacyjna 180×250 mm, z siatku0105 i uchwytami mocuju0105cymi
grafit MWR250X180GR”
cdn_id: „9887”
sku: „8714”
ean: „2013830083448”
ean:
ean: „5907641455976”
opis: MWR250X180GR ; VENTS
domyslny: „0”
…
Parametry Vents kratka wentylacyjna 180×250 mm, z siatką i uchwytami mocującymi grafit MWR250X180GR: